Головна » 2012 » Квітень » 3 » Хресна Дорога в інтернаті
19:14
Хресна Дорога в інтернаті

    2 квітня з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрея О. Левицького гурт "Gloria” відвідав дитячий будинок-інтернат м. Снятина та закритий дитячий будинок-інтернат у с. Залуччя з ідеї та підтримки о. Івана Загайкевича та жертводавців і волонтерів спільноти "Матері в молитві".

   Затамувавши подих, ми разом з вихованцями інтернату розважали над Страстями Господніми, що будило в душах хвилюючі переживання. Сльози на очах, щире співчуття Ісусові та Його Пресвятій Матері торкнулися серця як найстарших, так і найменших.

   Усього в інтернатах проживають більше 100 дітей, батьки яких позбавлені батьківської опіки. Дуже здивувала привітна поведінка директорів інтернатів, котрі є і опікунами і немов батьками всім діточкам. Тут все тримається в чистоті та порядку. Колектив Снятинської школи-інтернат піклується також про творчий розвиток. Діти вишивають, співають, малюють, розвивають свої здібності та особисті таланти.

   Ми ж, в свою чергу, окрім усього підготували дітям невеликий сюрприз – святковий обід, після якого була поставлена Хресна дорога.

   На завершення дирекції обох закладів висловили щирі слова подяки, за проведені нами розважання, та закликали нас до подальшої участі в організації подібних заходів.


Паламар Віталій

Переглядів: 282 | Додав: Gloria | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: