Головна » 2011 » Квітень » 11 » Блаженніший Святослав під час зустрічі з вірними в Аргентині
14:38
Блаженніший Святослав під час зустрічі з вірними в Аргентині

       

        9 квітня 2011 року, в катедральному храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Буенос-Айрес (Аргентина) Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, очолив Акафіст до Пресвятої Богородиці. Співслужили з Блаженнішим: Єпископ-емерит Владика Михайло (Микицей), Єпископ-помічник Архиєпископства м. Буенос-Айрес для вірних римо-католицького обряду монс. Луїз Альберто Фернандез, Єпископ єпархії Святого Григорія для вірмен монс. Вартан Вальдір Богосян, Єпископ єпархії Святого Шарбеля в Буенос-Айресі для маронітів монс. Шарбель Георгій Мері, Єпископ Апостольської екзархії для вірних мелхітів греко-католицького обряду монс. Абдо Арбач, секретар Апостольського нунція в Аргентині монс. Роберто Мерфі, адміністратор єпархії Покрови Пресвятої Богородиці о. Луїз Глинка, представник Української Православної Автокефальної Церкви в Аргентині о. Вадим Дробниця та єпархіальні священики. Рівно ж на спільній молитві у храмі численно зібралися монашество, представники культурно-просвітницьких організацій, державних структур і вірні. 

        По завершенні Акафісту в парафіяльному салоні відбулася зустріч-конференція Блаженнішого із вірними єпархії. До слова, серед інших, було запрошено: Посла України в Аргентинській республіці п. Олександра Тараненка, президента Центральної української репрезентації в Аргентині п. Петра Лилика, президента Ради керуючих Центральної української репрезентації в Аргентині п. Юрія Данилишина. Відтак, на закінчення, до присутніх звернувся Блаженніший Святослав, наголошуючи на тому, що тепер на ньому лежить обов'язок завершення праці, яку розпочав слуга Божий Митрополит Андрей (Шептицький) та ісповідник віри Йосиф (Сліпий) у справі здобуття Патріархату нашої Церкви. "Я хочу будувати Патріархат, але тільки разом з вами, – сказав Блаженніший. – Тут, в Аргентині, хоч би де знаходилися наші вірні, чи це в Патагонії, чи в Мендозі, чи в Місіонесі, - всі повинні відчути те, що мають свого батька в Україні. І тільки після цього ми зможемо мати Патріархат". 

        "Коли я приїхав до Аргентини, молодь просила мене не покидати її, але я сьогодні хочу вам відкрити двері всіх університетів, щоби ви могли краще зрозуміти, якою є наша Церква у світі. І після цього ми зможемо мати Патріархат. Пам'ятайте, що двері мого дому в Києві завжди відкриті для вас, не оминайте і не забувайте, що там є хтось, хто на вас чекає, хто за вас хвилюється, дбає і завжди молиться", - додав на завершення Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Переглядів: 675 | Додав: Gloria | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: