Головна » 2011 » Травень » 28 » «Нова Європа»: храми не потрібні
13:00
«Нова Європа»: храми не потрібні


        Через фінансові складнощі 1 тисяча християнських церков Німеччини можуть перетворитися на бібліотеки, концертні зали або ресторани

        За даними організації "Evangelischen Akademikerschaft", близько 1 тисяча християнських общин Німеччини більше не можуть містити свої церковні будівлі з економічних причин. Це відповідає 15% наявних католицьких і протестантських церковних будівель, заявив в.о. голови організації Манфред Келлер. Як причину він назвав відхід людей від церков і зменшення церковних податків, повідомляє "GlaubeAktuell".

        В ході конференції, яка завершилася 22 лютого 2008 р. у Веймарському університеті, "Evangelischen Akademikerschaft" проголосувала за активніше "використання з іншою метою" церковних будівель. Так, наприклад, вони пропонують перетворити вівтар на маленьке приміщення для богослужінь, а в решті будівлі організувати бібліотеку, концертний зал або ресторан.

        Метою повинна стати можливість одночасно зберегти приміщення для богослужінь і використовувати площу з іншою метою. За словами архітектурного психолога Манфреда Шонберга, церковні общини дуже невпевнено розпоряджаються своїми будівлями: "Відбуваються сильні конфлікти, коли мова заходить про ширше використання". Одним з поширених варіантів він назвав відмову від будинку громади або перебудову церкви. "Але на ці кроки можна вирішуватися лише всією общиною. Це вимагає багато терпіння", - відзначив психолог.

Переглядів: 220 | Додав: Gloria | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Тарас  
Це що спроба сказати що це погано? Ці приміщення це культурно-історична спадщина, непотріббно зайвого галасу, ці приміщення просто слід зберегти, якщо діяти інакше то отримаємо цеглу і брухт, політика влади європейської є очивидно прикладом для наслідування в Україні

Ім`я *:
Email *:
Код *: