Головна » 2013 » Квітень » 20 » Візьми свій хрест і йди слідом за мною!
10:47
Візьми свій хрест і йди слідом за мною!


   15 квітня з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрея Олександра Левицького гурт "Gloria” відвідав дитячий будинок-інтернат м. Снятина та закритий дитячий будинок-інтернат у с. Залуччя з ідеї та підтримки о. Івана Загайкевича, а також жертводавців і волонтерів місцевої парафії.

   Вже під'їжджаючи до воріт першого інтернату ми побачили як діти на нас чекають, про це свідчили невимушені правдиві усмішки на устах та невимовна радість, що проявлялось у їхній поведінці. Затамувавши подих, ми разом з вихованцями інтернату розважали над Страстями Господніми, а також дарували їм духовні пісні. Це дало змогу збудити в душах діточок, а також і у всіх хто там працює хвилюючі переживання та подарувати душевний спокій. Сльози на очах, щире співчуття Ісусу та Його Пресвятій Матері торкнулися серця як найстарших так і найменших.

   В кожному з інтернатів проживають більше 100 дітей, батьки яких позбавлені батьківської опіки. Глибоко здивувала віддана поведінка керівників, а також всього робочого персоналу обох інтернатів котрі є і опікунами і немов батьками всім діточкам котрі там знаходяться. Тут все тримається в чистоті та порядку, а все це завдяки відданим працівникам котрі там щиро трудяться. Колектив Снятинської школи-інтернат піклується також про творчий розвиток. Діти вишивають, співають, малюють, дехто доглядає за кроликами та пташками, також розвивають свої здібності та особисті таланти.

   Волонтери їдучи до вихованців інтернатів підготували їм невеликий сюрприз – святковий обід після якого була проведена Хресна дорога за участю братів-семінаристів з гурту "Gloria”.

   На завершення дирекції обох закладів висловили щирі слова подяки за проведені нами розважання та закликали нас до подальшої участі в організації подібних заходів. Надіємось що раніш поставлена мета нами була виконана, – ми донесли Слово Боже і сподіваємось, що воно принесе свої полоди.


Переглядів: 820 | Додав: Gloria | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: