Головна » 2012 » Квітень » 5 » Хресна дорога у вищому художньому училищі № 3
22:55
Хресна дорога у вищому художньому училищі № 3

   3 квітня з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрея О. Левицького гурт «Gloria» відвідав з розважаннями над страстями Христовими Вище художнє професійне училище №3 та Фізико-Технічний ліцей при Івано-Франківському Національному Технічному Університеті Нафти і Газу. Брати-семінаристи вже вкотре застановляють хлопців і дівчат, які вчаться у місцевих навчальних закладах, над тими терпіннями, які довелося пережити Христові задля нашого відкуплення та спасіння

   В очах цих молодих людей можна було побачити, що вони ніби справді старалися перенестися в той час і бути з Ісусом. Від дирекції цих закладів були висловлені щирі слова подяки семінаристам за можливість перейти тими стаціями-зупинками на Хресній Дорозі Христа Спасителя.

   В свою чергу також було звернення і до студентів про те, що цей час, який ще залишився до настання великого і світлого празника Христового Воскресіння, важливо використати для того, щоб підготувати себе не тільки ззовні а і всередині, тобто в душі, до того величного свята.  


Переглядів: 823 | Додав: Gloria | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: