Головна » Архів матеріалів

       

        З 10 – 17 квітня в Катедральному Соборі Святому Воскресіння м. Івано-Франківська для молитовного почитання будуть виставлені мощі блаженної Матері Терези з Калькути. Згідно Благословення Єпископа Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира (ВІЙТИШИНА) та сприяння Судового Вікарія Івано-Франківської єпархії прот. Степана Балагури, мощі блаженної будь привезені до Івано-Франківська на закінчення Хресної Дороги, яка відбудеться 10 квітня в м. Івано-Франківську в якій приймуть участь мешканці міста та представники всіх структур Івано-Франківської міської ради та обласної адміністрації. Згідно розпорядку богослужінь Катедрального Собору, щоденно після Літургій можна приступити до мощей і отримувати благословення святим миром. ДОВІДКА: Агнес народилася в Скоп'є, столиці теперішньої Македонії. Вона була наймолодшою в албанській родині за походженнями із Шкодера. Батько дівчинки, борець за Албанське визволення, помер, коли їй було 8 років. Мати виховала Агнес у католицькому дусі, за свідченнями біографів, дівчинку змалку захоплювали розповіді про місіонерів. В 12 років вона вирішила присвятити своє життя релігії. У 18 років Агнес покинула домівку, вступивши в лави місіонерської організації Сестри Лорето.

      & ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1002 | Додав: Gloria | Дата: 08.04.2011 | Коментарі (0)

 

          Семінарійний Ансамбль «Gloria» сердечно вітає ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії о. д-ра Олександра Левицького з днем народження. Нехай Всемилостивий Господь щедро благословить Вас, Вашу працю у винограднику Христовому, кріпить та дарує міцне здоров’я.

          Многих  і благих Вам Всечесний отче Олександре літ!

Переглядів: 820 | Додав: Gloria | Дата: 07.04.2011 | Коментарі (0)


        В основі свята — «блага вість» архангела Гавриїла Діві Марії (звідси і Благовіщення) про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського.

        Після того, як Марія була заручена з Йосифом, з'явився до неї архангел Гавриїл і сказав: «Радуйся, благодатна, Господь з тобою» (Лк. 1, 28); «Зачнеш у лоні і породиш сина і назвеш його Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься, і дасть йому Господь Бог престіл Давида, батька його, і царюватиме над домом Якова повіки та й царству його не буде кінця». Марія ж сказала: «Як же це станеться, коли я мужа не знаю». Відповів архангел: «Дух Святий найде на тебе й сила Всевишнього окриє тебе, — тим-то й Святе, що народиться, назветься — Син Божий. У Бога нема неможливого». І сказала Марія: «Я раба Господня, нехай буде мені по твоєму слові» (Лк. 1, 31-38).

        В Назареті, на тому місці, де архангел Гавриїл благовістив Діві Марії, побудований храм на спомин про Благовіщення Богородиці.

        Святкування Благовіщення встановлене Церквою у IV ст. після того, як самостійно почали відзначати Різдво Христове. ... Читати далі »

Переглядів: 934 | Додав: Gloria | Дата: 06.04.2011 | Коментарі (0)


           З благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії прот. Олександра Левицького 5 квітня 2011 року Божого семінарійний ансамбль «Gloria» завітав з Хресною Дорогою до школи №18 м. Івано-Франківська.

           Розважання про Страсті Христові розпочалися вступним словом студента IV курсу ІФДС бр. Ігора Ільницького. В залі були присутні 200 учнів 7-11 класів та педагогічний колектив. Під час дійства панувала атмосфера духовного спокою. Учні мали змогу роздумувати над кожним словом, яке брати семінаристи старалися донести до їхніх сердець. На закінчення Хресної Дороги була виголошена проповідь про несення хреста в повсякденному житті, і його значенні для нас.

Переглядів: 793 | Додав: Gloria | Дата: 06.04.2011 | Коментарі (0)


           З благословення отця-ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. св. свящмч. Йосафата, прот. Олександра Левицького і на запрошення отця-декана Романа Іванюлика пароха парохії м. Косова в четвер 31 березня 2011 року Божого ансамбль «Gloria | Дата: 06.04.2011 | Коментарі (0)


« 1 2 ... 17 18 19 20 »