Головна » Архів матеріалів


Сьогодні на будь-якому торжестві, весіллі, дні народженні, святі нікого не здивуєш наявністю алкогольних напоїв. Навіть більше, багато людей не уявляють святкування без вживання алкоголю.   Ці п’янкі напої стали невід’ємною частиною життя в наше життя та глибоко врізалися у свідомість людей. Вже змалку діти бачать своїх батьків із чаркою в руці. В їхніх очах алкоголь виглядає як привілей дорослості, до якої вони так прагнуть. Саме тому вже в ранньому віці разом із однокласниками більшість дітей смакують "доросле життя”.

Відмовитися від алкоголю не так легко. Навіть якщо ви самі не будете пити, то знайдуться "друзі”, які звинуватять вас, що ви їх "не уважаєте” і всякими способами будуть примушувати вас випити з ними. Якщо ви не можете твердо відстояти свою позицію щодо тверезого способу життя, то краще уникайте таких компаній. Нижче наведені 10 причин відмовитися від алкоголю, які можуть стати стимулом вести здоровий спосіб життя для вас особисто, а також аргументацією своєї позиції тверезості у гучних компаніях.

  1. Відмова від алкоголю допоможе зекономити кошти.
    Алкоголь коштує немалі гроші. Тому через систематичне вживання алкогольних напоїв суттєво страждає сімейний бюджет. Спочатку все починається ... Читати далі »
Переглядів: 2599 | Додав: Gloria | Дата: 05.01.2013 | Коментарі (0)

      

      18 листопада з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрея Олександра Левицького гурт "Gloria" побував на Рогатинщині у селі Княгиничі з концертною програмою "Дорога життя”.

   Пісні, що прозвучали у той вечір, дали змогу розбудити у серцях слухачів відвічні цінності віри, надії й любові, а також пробудити їхні душі до нового життя разом з Богом та Марією.

... Читати далі »

Переглядів: 1007 | Додав: Gloria | Дата: 20.11.2012 | Коментарі (0)

  

    14 жовтня в день празника Покрови Пресвятої Богородиці в м. Долині відбувся Перший фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні ім.. Кардинала Мирослава Любачівського "З піснею до Бога”. З благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрея Олександра Левицького на цьому конкурсі мали змогу побувати також і учасники семінарійного гурту "Gloria” –  Паламар Віталій та Штангрет Василь котрі представляли Івано-Франківську Духовну Семінарію.

    Даний захід відбувався у приміщенні Будинку Техніка в м. Долині. Організатором цього конкурсу є о. Вітольд Левицький. Участь у концерті взяли 52 колективи з різних куточків Західної України. Метою свята було поширення української духовної пісні, кожен з виконавців своїм виступом засвідчив свою любов до Бога-Творця. Усі присутні протягом концерту відчули приплив гарних емоцій, про що свідчили усмішки на устах та бурхливі оплески.

    Надіємося що подібні фестивалі відбуватимуться й надалі для поширення української духовної пісні та просл ... Читати далі »

Переглядів: 1008 | Додав: Gloria | Дата: 21.10.2012 | Коментарі (0)

    
    6 та 7 жовтня, з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата прот. Олександра Левицького семінаристи взяли участь у ХVІІ Міжнародній прощі вервиці, яка третій рік поспіль проходить у василіанському монастирі, що у с. Погоня, Тисменецького району. Семінаристи активно долучилися до вечірньої програми прощі, яка була насиченою, молитовною і дуже цікавою.

    Вона розпочалась співаною вервицею, яку провадили учасники хору церкви св. Андрія зі Львова, а потім розпочалась Хресна Дорога з розважаннями. Їх подавав о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Справді, було захоплююче спостерігати, як сотні вірних із запаленими свічками у руках прямують ві ... Читати далі »

Переглядів: 956 | Додав: Gloria | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 19 20 »